Cesta:

Po ceste úspechu

Spoznajte príbehy našich kolegov, ktorí sa spoluprácou s Aegon Partner vydali po ceste úspechu. Inšpirujte sa kariérou druhých a objavte možnosti, ktoré ponúka trh finančných služieb.

horvath

Bc. Martin Horváth  
regionálny riaditeľ

Už v mladosti mi ako rádovému zamestnancovi prekážalo na mojom zamestnaní viacero vecí. Vždy o mne rozhodoval niekto iný a rovnako som nemal možnosť zvýšiť si sám svojpríjem. Vždy som počúval, že viac roboty môžem dostať, no viac peňazí určite nie. Sarkastické rady tipu že budem robiť, čo mi iní kážu alebo môžem ísť, pretože na moje miesto čaká dvadsať ďalších. Výsmech, že vlastnú iniciatívu môžem prejavovať doma. Bolo to veľmi deprimujúce, no zároveň veľmi poučné obdobie. V roku 2009 som sa rozhodol, že toto nie je smer, akým by som sa chcel uberať pri svojej sebarealizácii. Preto som dal výpoveď a začať podnikať. Keďže nie som práve manuálne zručný a k fyzickej práci neinklinujem, najviac ma zaujal obchod. V prvých rokoch som sa hľadal, nevedel som, ktorým smerom sa vybrať. Začal som predávať hračky, liečebné prístroje, potom čistiacu techniku a nehnuteľnosti. Stal sa vlastným pánom. Mohol som sa sám rozhodovať, sám som si manažoval vlastný príjem. Bohužiaľ, kvôli časovej vyťaženosti som začal pociťovať, že nemám žiadny voľný čas na svoju rodinu. Hľadal som ďalej.

Práve v tomto období som vstúpil do sveta finančníctva, sprvoti ako externista. V roku 2011 ma oslovil vtedajší agentúrny riaditeľ poisťovne Aegon pre oblasť Trenčianskeho kraja. Keď som sa ho opýtal, čo také mi Aegon môže ponúknuť, čo mi iná spoločnosť neponúkne, usmial sa a povedal len tri slová: „Tvoju druhú rodinu!". So spoluprácou som súhlasil a už po krátkej dobe som zistil, že mal pravdu. Aegon sa skutočne stal mojou druhou rodinou. Čím dlhšie som v tejto spoločnosti, tým viac som presvedčený, že práve Aegon Partner je sieť, kde chcem pôsobiť po zvyšok svojho pracovného života.