Cesta:

Aegon a sponzoring

Poslaním všetkých našich sponzoringových aktivít je podporovať talent a snahu o vynikajúce výsledky. Našou snahou je stať sa spoľahlivým partnerom nádejných talentov zajtrajška, rovnako ako aj ich fanúšikov.

Aegon a AS Trenčín

AS TN

Od 12. júla 2011 sme sa stali generálnym partnerom futbalového klubu AS Trenčín. Tento klub sme si vybrali pre jeho hodnoty, potenciál, filozofiu práce s mládežou a v neposlednom rade pre ľudí, ktorí v ňom pôsobia a ktorým veríme. Trenčiansky futbal vychoval už množstvo talentov ako Škrteľ, Hološko, Kubík či Depetris. V roku 2010  impozantným spôsobom opäť postúpil do najvyššej Slovenskej ligy, kde sa teší vysokej návštevnosti a podpore fanúšikov. V sezóne 2014/2015 a 2015/2016 prepísal klub históriu slovenského futbalu, keď sa stal víťazom najvyššej ligy i Slovenského pohára. V roku 2017 sme sa vzdali pozície generálneho partnera AS Trenčín, s klubom však naďalej spolupracujeme predovšetkým v oblasti podpory športu a charitatívnych podujatí. Viac informácií o trenčianskom klube sa dozviete www.astrencin.sk.

Aegon arénaAegon aréna

Začiatkom roka 2012 prebehol rebranding jedného z najmodernejších športových stánkov - národného tenisového centra, ktoré odvtedy nesie meno Aegon aréna. V tomto areáli sa koná množstvo najprestížnejších tenisových podujatí či vystúpení spevákov a kapiel z celého sveta. Viac informácií o pripravovaných podujatiach v Aegon aréne nájdete na stránke www.ntc.sk.

Aegon podporuje Kristínu LapinovúLapinova

Poisťovňa Aegon je hrdá na dlhoročnú spoluprácu s najúspešnejšou reprezentantkou Slovenska v triatlone Kristínou Lapinovou. Rodáčka z Banskej Bystrice v minulosti hrávala basketbal, aktuálne sa venuje triatlonu, duatlonu, cyklistike a cyklokrosu. Počas svojej športovej kariéry zožala viacero úspechov. Na konte má účasť na 13 súťažiach Ironman, vrátane účasti na tom najprestížnejšom - na Havajských ostrovoch. Kristína je viacnásobná majsterka SR v dlhom triatlone i duatlone. Niekoľkokrát bola vyhlásená za slovenskú triatlonistku roka a zároveň je držiteľka slovenského rekordu v Ironmanovi s časom 10h:07m:36s. Kristína je zároveň víťazkou prestížnej národnej ankety Športovec roka.

Aegon pomáha deťomHviezdy Detom AS Trencin

Aegon Slovensko sa stal jedným z hlavných sponzorov populárneho charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Túto akciu venovanú najmä deťom pravidelne organizuje futbalový klub AS Trenčín. Prostredníctvom futbalových zápasoch môžu deti a fanúšikovia vidieť a stretnúť také osobnosti slovenského hokeja a futbalu, akými sú Marián Hosa, Marián Gáborik, Martin Škrteľ, Tomáš Kopecký, Miroslav Stoch, Branko Radivojevič, Filip Hološko, Dominik Graňák a mnohí ďalší. V posledných ročníkoch sa na tomto charitatívnom podujatí vyzbierali tisícky eur pre sociálne domovy, inštitúcie a pre jednotlivcov, ktorí žijú v trenčianskm regióne. Sme radi, že touto športovou cestou podporujeme dobrú vec a pomáhame tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Spolu s Filipom Polcom sme sponzoringpomohli deťom z detských domovov

Filip Polc je majster sveta v mestských zjazdoch na bicykli. Okrem skvelých športových výkonov má i veľké srdce. Pravidelne pomáha deťom z detských domov a motivuje ich k športovým aktivitám. Jeho snahu podporila i poisťovňa Aegon. Do letného tábora detí z detských domov sme priniesli pumptrackovú dráhu, na ktorej si deti vyskúšali bezpečnú jazdu na bicykli či kolobežkách. Pre najmenších návštevníkov detského tábora Filip pripravil malé prekvapenie v podobe zábavného divadielka, väčšie deti sa naučili opraviť defekt a nakoniec súťažili o hodnotné ceny. Na podujatí sa celkovo zúčastnilo viac ako 140 detí.

bývajme bezpečne

Aegon partnerom OZ Bývajme bezpečne

Poisťovňa Aegon sa stala partnerom projektu OZ Bývajme bezpečne za oblasť poistenia. Toto občianske združenie, spolu so svojimi partnermi, už roky pomáhajú ľuďom, ako lepšie zabezpečiť svoj majetok. Veríme, že prostredníctvom portálu byvajmebezpečne.sk sa naši klienti dozvedia o lepšom zabezpečení si svojich domácností a zároveň im pomôžeme, ako predchádzať vzniku poistných udalostí. Poradíme im, na čo si majú dať pozor pri výbere poistenia a čo treba brať do úvahy, ak chcú mať zabezpečený majetok aj po finančnej stránke.
Viac informácii na www.byvajmebezpecne.sk

Budeme vďační, ak nám poskytnete spätnú väzbu a hodnotenie našej webovej stránky

Spätná väzba