Cesta:

Pracovník/-čka hospodárskej správy

Aegon Slovensko

Bratislava

Stav : OPEN

  • Referencia : 370
  • Dátum ukončenia : 31. augusta 2017

Informácie o spoločnosti

AEGON Slovensko patrí do koncernu AEGON, jednej z najväčších finančných skupín na svete, ktorá poskytuje produkty životného poistenia, poistenia majetku a dôchodkového zabezpečenia už viac ako 170 rokov. Koncern AEGON má sídlo v holandskom Haagu a zamestnáva viac ako 29 000 pracovníkov vo vyše 20 krajinách sveta.

Detail ponuky

Miesto práce: Aegon Slovensko - generálne riaditeľstvo, Slávičie údolie 106, Bratislava

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný uväzok

Ponúkaný plat: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Budeš mať na starosti aktivity okolo:

  • vozového parku (servis vozidiel, prihlasovanie, prepisovanie, odhlasovanie),
  • administratívy ohľadom vozového parku (objednávky a fakturácie za servis, cestovné výkazy, podklady pre HR)
  • maklérov (zbieranie produkcie), vyzdvihovanie zásielok
  • nahlasovania potreby opráv a údržby priestorov, presunu nábytku, zabezpečenia jednoduchých opráv, montáže (nástenky, poličky),
  • služby kuriéra (odvoz, dovoz dokumentácie, tovaru),
  • zásobovania.

Zamestnanecké výhody, benefity:
zázemie stabilnej medzinárodnej finančnej spoločnosti
mladý, dynamický kolektív
príjemné pracovné prostredie
motivujúce finančné ohodnotenie
program sociálnych benefitov pre zamestnancov

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
technické

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Ak máš chuť učiť sa nové veci, vyznáš sa v autách, vieš pracovať s PC (word, excel) a máš obe ruky pravé, neváhaj a pošli nám svoje CV. Skúsenosti nie sú podmienkou. "Sedliacky rozum" vítame. Vyžadujeme proaktívny prístup, dobré komunikačné zručnosti i manuálnu zručnosť.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám pošlite prosím svoj profesijný životopis. Svoje životopisy posielajte mailom na adresu job@aegon.sk. Životopis z dôvodu ochrany osobných údajov vkladajte bez Vašej fotografie. Telefonicky budeme pozývať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti AEGON.

Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov Vás informujeme, že Vaše osobné údaje, vrátane údajov obsiahnutých v zaslanom životopise, ktoré ste nám poskytli, budú spracúvané prevádzkovateľom, spoločnosťou AEGON Životná poisťovňa, a.s., so sídlom Slávičie údolie 106, 811 02 Bratislava, IČO: 35 979 356, Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sa, Vložka číslo: 3810/B účelom výberového konania na konkrétnu pozíciu. Prevádzkovateľ je oprávnený spracúvať osobné údaje aj bez súhlasu dotknutých osôb v súlade s ustanoveniami Zákonníka práce, ktorý je osobitným zákonom vo vzťahu k zákonu o ochrane osobných údajov. Osobné údaje sa nikomu nesprístupňujú, neposkytujú ani nezverejňujú, a nie sú ani predmetom cezhraničného prenosu. Po ukončení výberového konania budú osobné údaje zlikvidované. Poučujeme Vás, že máte práva dotknutej osoby podľa § 28 zákona o ochrane osobných údajov, najmä právo vyžadovať od prevádzkovateľa potvrdenie, či sú alebo nie sú Vaše osobné údaje spracúvané; zoznam osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania; opravu alebo likvidáciu svojich nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov; likvidáciu osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil alebo ak došlo k porušeniu zákona o ochrane osobných údajov.