Cesta:

Aegon ponúka spolu s detským poistením rady lekára na telefóne. Teraz zdarma a pre celú rodinu

streda, 5. júla 2017

Službu Rodinný lekár môžu teraz bezplatne využívať až štyria členovia domácnosti, vrátane dospelých osôb.

• Telefonické konzultácie s lekárom sú k dispozícii bezplatne, 24 hodín denne i počas sviatkov.

• Služba ponúka možnosť realizovať konzultáciu i prostredníctvom internetového videohovoru, obzvlášť užitočnú počas dovolenky v zahraničí.

Klienti, ktorí uzavreli detské životné poistenie (poistný produkt ŠTART alebo JUVENTUS), môžu od 01. júla 2017 bezplatne využívať telefonické konzultácie zdravotného stavu so službou Rodinný lekár. Služba je k dispozícii ako pre samotné poistené dieťa, tak i pre troch ďalších rodinných príslušníkov (rodičia, súrodenci).

Konzultácie so skúsenými lekármi sú klientom k dispozícii nonstop 24 hodín denne, aj cez víkendy a počas sviatkov na tel. čísle 048/ 3 211 211.

Rodinný lekár - odborné rady, odporúčania a konzultácie s lekármi cez telefón

Rodinného lekára môžu klienti skontaktovať vždy vtedy, keď budú potrebovať počuť názor lekára na konkrétny zdravotný problém. Lekári služby odborne poradia ohľadne užívania správnych liekov, alebo poskytnú druhý názor na správnosť stanovenej liečby. Službu je možné využiť i v prípadoch, ak klient hľadá jednoduché vysvetlenie k stanovenej diagnóze (výklad lekárskej terminológie či výrazov v latinčine). S Rodinným lekárom je takisto možné konzultovať výsledky z CT, MR, RTG alebo laboratórnych vyšetrení, ako aj celkový zdravotný stav.

Rodinného lekára môžu klienti poisťovne Aegon kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom videohovoru cez službu Skype, a to aj zo zahraničia. Videohovor klienti obzvlášť ocenia v situácii, ak potrebujú lekárovi niečo ukázať (napríklad príznak ochorenia, alergickú reakciu), prípadne počas dovolenky v zahraničí.
Sprostredkovanie odborných lekárskych vyšetrení a zaslanie výmenného lístka
Rodinný lekár navyše dokáže sprostredkovať odborné vyšetrenie vo vybraných ambulanciách na celom území SR, podľa vlastnej preferencie či bydliska klienta. Služba klienta objedná na presný dátum a čas vyšetrenia, výmenný lístok k odbornému lekárovi zašle e-mailom.

Poisťovňa Aegon službu poskytuje klientom detského poistenia bezplatne a automaticky, ako poďakovanie za prejavenú dôveru. Bližšie informácie na www.aegon.sk/rodinnylekar.

Budeme vďační, ak nám poskytnete spätnú väzbu a hodnotenie našej webovej stránky

Spätná väzba