Cesta:

Vyhrajte s WebKlientom

Vyhrajte jednu z desiatich čítačiek elektronických kníh. Do žrebovania budú zaradení všetci klienti, ktorí si do 14. 7. 2017 aktivujú svoje konto vo WebKlientovi, dajú nám spätnú väzbu alebo uhradia poistné cez tento portál.

webklient

Pre klientov, ktorí majú v Aegone uzavreté životné poistenie alebo poistenie majetku, sme pripravili súťaž, v ktorej môžu s WebKlientom vyhrať jednu z desiatich čítačiek elektronických kníh. Súťaž trvá od 15. júna do 14. júla 2017.

Ako sa do súťaže zapojíte, ak zatiaľ nemáte aktivované svoje konto na WebKlientovi?

 1. Aktiváciou svojho konta v službe Aegon WebKlient. Registrácia aj využívanie služby je bezplatné.
  ALEBO
 2. Zaplatením poistného online cez svoje klientske konto vo WebKlientovi.
  ALEBO
 3. Zodpovedaním štyroch jednoduchých otázok v dotazníku „Chcem vyjadriť svoj názor".

  Svoju šancu v súťaži môžete zvýšiť. Do žrebovania vás zaradíme za každý z troch úkonov. Ak zaplatíte poistné do ukončenia súťaže viackrát, do žrebovania budete zaradený za každú platbu.


Ako sa do súťaže zapojíte,
ak už aktívne využívate službu WebKlient?

 1. Zaplatením poistného online cez svoje klientske konto vo WebKlientovi.
  ALEBO
 2. Zodpovedaním štyroch jednoduchých otázok v dotazníku „Chcem vyjadriť svoj názor".

  Svoju šancu v súťaži môžete zvýšiť. Do žrebovania vás zaradíme za každý z dvoch úkonov. Ak  zaplatíte poistné do ukončenia súťaže viackrát, do žrebovania budete zaradený za každú platbu.
  Ak ste zabudli prihlasovacie heslo alebo máte problém s prihlásením, obráťte sa na naše Centrum služieb zákazníkom (0850 1234 66, aegon@aegon.sk, www.aegon.sk). Radi Vám pomôžeme.


Žrebovanie výhercov sa uskutoční 24. júla 2017. Viac informácií o pravidlách a priebehu súťaže nájdete v Štatúte súťaže „Vyhrajte s WebKlientom".